פרגולות אלומיניום

פרגולת סוכה בירושלים

פרגולת סוכה בירושלים

הידעתם שהמילה פרגולה מקורה בשפה הלטינית של רומא העתיקה? פירוש המילה הוא סוכת גפנים שהייתה מקור לצל ולהגנה מפני השמש היוקדת ברחבי האימפריה.

הקשר העתיק בין המילה ופירושה והאזכור של סוכה בהקשר של חג הסוכות, מעלים את השאלה, מדוע לא לשלב ביניהם ולהזמין פרגולה שתהיה גם סוכה בחג הסוכות?

רוב תושבי ירושלים הם ציבור מסורתי ודתי המקיימים מדי שנה את מצוות הקמת הסוכה בחג הסוכות. במשך 8 ימים אפשר לראות מאות ואלפי סוכות במרפסות עיר הבירה. עבורם, מוצע פתרון של פרגולות בירושלים שהן גם סוכות.

פתרון פרגולת סוכות בירושלים משלב את הצורך בהצללה כד לספק הגנה מפני השמש הצורבת בקיץ הישראלי יחד עם הצורך הזמני של הקמת סוכה בחג סוכות ולא רק עבור הציבור הדתי. יש משפחות חילוניות רבות האוהבות את מנהג הקמת הסוכה.

5 דברים שכדאי לדעת לפני הזמנת פרגולת סוכה בירושלים

  1. היתר בניה לפרגולה – בעבר, היה צורך בקבלת היתר בניה להקמת פרגולה במרפסת או בחצר. לאחר אישור רפורמת הפרגולות, רוב הפרגולות עד לשטח של 50 מ"ר אינן זקוקות להיתר בניה.

קיימת מגבלה לגבי פרגולה בשטח של מעל ל-20 מ"ר האומרת כי יש לדווח עליה לרשות העירונית. הרפורמה מקלה על תהליך הזמנת הפרגולה באופן משמעותי מבחינת עלויות כספיות ותהליך בירוקרטי.

 

  1. כשרות הפרגולה כסוכה – ההחלטה להזמין פרגולה אשר תשמש כסוכה מחייבת לפנות ליצרן הבקי בהלכות סוכה כדי שהיא תהפוך לסוכה כשרה למהדרין. כדאי לבדוק את הידע המוקדם של יצרן הפרגולה לעומת הכללים הקובעים מהי כשרות הסוכה והאם העיצוב שבחרתם לפרגולה, עומד בקנה אחד עם דרישות ההלכה לסוכה.

 

  1. פרגולה מאלומיניום – אלומיניום הוא חומר איכותי, עמיד לאורך זמן, המאפשר עיצוב מיוחד בהתאמה אישית. יש מגוון רחב של פרגולות אלומיניום, כמו פרגולות תלויות, אלומיניום דמוי עץ, פרגולות חשמליות להזזה ושליטה מלאה על צל ואור ועוד. הפרגולה מאלומיניום המתאימה לשמש כסוכה היא בעלת פטנט מיוחד ההופך אותה לסוכה כשרה.

 

  1. חוזק ועמידות לאורך זמן – כאשר מחליטים להשקיע בפרגולה כדאי לחפש יצרן המתמחה בפרגולות שעשויות מחומרים איכותיים ועמידים לאורך זמן ונותן שנות אחריות רבות. מתן 10 שנות אחריות מעיד על הבטחון של היצרן באיכות ובחוזק של הפרגולה. כדאי לחפש את הפרגולות החדשניות שמבודדות היטב, מסננות קרינת UV ומונעות חדירת מים.

 

  1. חיסכון – זהו אחד היתרונות לשימוש כפול של הפרגולה. אין צורך בקניית סוכה מוכנה או בקניית חלקי סוכה. עלות פרגולה מתפרסת על פני מספר שנים מה שבסופו של דבר הופך לכדאי יותר. שימוש כפול הוא גם חיסכון של זמן ומאמץ, מכיוון שאין צורך להקים ולפרק את הסוכה מדי שנה.

 

לסיכום, פרגולת סוכה בירושלים היא הפתרון עבור אלה המעוניינים בצל בימות השמש, וקירוי שטחים במרפסת או בגינה גם בימים הגשומים ולאלה הרוצים ואוהבים לקיים את מנהג הישיבה בסוכה בימי חג הסוכות.

למה לקנות אצלנו

אנו מציעים פרגולות בעיצוב חדשני משקל נמוך וכושר בידוד תרמי מעולה הפרגולות החדשניות שלנו מאפשרות חדירת אור ללא חדירת שמש גשם או חום. הפרגולות מוצעות מאלומיניום בצבעי RAL וקירוי במבחר גוונים כולל גוונים בולמי חום בטכנולוגיית SolarSmart™ המשפרים את האקלים תחת הפרגולה. פרגולות האלומיניום שאנו מייצרים הן בעלות מערכות קירוי החוסמות UV ועמידות בכל תנאי מזג אוויר מנצלות אור טבעי ובריא וחוסכות באנרגיה ובעליות תאורה וחימום הבית.

עוד פרגולות מאלומיניום


© כל הזכויות שמורות לפרגולייט
SysmartWEB- בנית אתרים