פרגולת אלומיניום – הבחירה שלכם

פרגולות אלומיניום

פרגולת אלומיניום תלויה ושקופה

פרגולת אלומיניום – הבחירה שלכם

פרגולת אלומיניום – הבחירה שלכם

פרגולת אלומיניום היא בחירה ראשונה עבור אלה המתעניינים בפתרונות הצללה לבית ולגינה. והסיבה העיקרית היא שפרגולת אלומיניום מציבה יתרונות רבים על פני כל פתרונות ההצללה האחרים.

בעבר פרגולה הייתה בעצם קונסטרוקציית עץ חיצונים המוסיפה יופי יישום פרקטי לגינה. מאז מספר שנים  עברו  והאלומיניום נכנס לזירה. למרות שהכרנו את החומר הזה לפני כן הרי אלומיניום מיוצג בתעשייה יפה מאוד כבר שנית רבות. אך בניגוד לעבר, בהן נחשד כחומר עדין ולא אסתטי, בשנים האחרונות קיבל מקום מכובד והערכה מחודשת. כיום, אחרי שדרוג משמעותי, האלומיניום נחשב לפתרון הראשון לבניה ולהצללה לבית ולגינה ובכך, פרגולה מאלומיניום תופסת אף היא את המעמד המכובד כ"פרגולה של ההייטק".

איך עומדת פרגולת האלומיניום מול פתרונות ההצללה המתחרים – עץ או בטון? הנה מספר דוגמאות:

פרגולת אלומיניום או פרגולה מעץ

לאחר שנים רבות בהן שלט העץ בשוק הפרגולות, המגמה כיום היא אלומיניום. אורח חייו של העץ מושפע בקלות משינויי מזג האוויר וטמפרטורות. העץ עצמו, למרות העובדה שהוא מכוסה בלכה וצבוע בחומרים משמרים, חשוף לגשמים וחדיר למים. לאחר זמן העץ מתנפח ולבסוף מקבל "בטן" קלה המשפיעה על יציבותו ועל מראהו. בקיץ, חרקים ומיני מזיקים עשויים להפוך את קורות העץ לביתם. כך, בסופו של דבר, העץ יירקב ויזדקק במשך השנים לטיפול שוטף או להריסה ובניה מחדש..

פרגולה מאלומיניום מציעה חלופה משמעותית: מאחד – יתרון העמידות הרבה. היא עמידה בפני פגעי מזג האוויר – היא לא מאבדת ברק ולא דואה בשמש שלנו, לא מתנפחת או מחלידה בגשם שלנו ובכלל – מזג האוויר אינו משפיע על מראה הכללי. מעבר לזה, מזיקים אינם נכנסים אליה. האלומיניום בעל העמידות והקשיחות לאורך שנים, מתגלה כיתרון עצום נוסף. אם לא די בכך – הנה עוד שני יתרונות נוספים ומשמעותיים : 1. פרגולה מאלומיניום נחשבת ידידותית לסביבה מאחר ואין פגיעה ביערות הגשם בחלק מפרגולות האלומיניום יש שימוש בפוליקרבונט המעביר אור חלקי והן פרגולות בעלות בידוד טרמי כך שהבית נותר מואר וצונן והשימוש במיזוג ותאורה פוחת ובכך נוצר חסכון בעלויות חשמל. 2. הטכנולוגיות החדשות והמתקדמות מאפשרות לייצר פרגולה שנראית כמו פרגולת עץ.

אלומיניום לעומת פרגולה מבטון

פרגולת בטון היא למעשה חלק מהבניה, ולרוב היא נבנית כחלק מתכנון מקורי של הבית הגן או המרפסת. רעיון יצירת פרגולת בטון הוא לאפשר הצללה לימים חמים (או קרים) ולהציע חומר עמיד בפני כל דבר כמעט ולאורך שנים. לרוב הפרגולה מבטון שנבנית בתכנון אינה מכסה את כל השטח שהייתם רוצים לקרות ואז ישנם טלאים – חלק פרגולה מבטון חלק מעץ. בנוסף צריך לזכות שמקרה של בטון אין גמישות עיצובית.  לעומת האלומיניום ששם תוכלו לעצבה כרצונכם ולהחליפה כרצונכם תוסיפו לזה את העובדה שפרגולת אלומיניום מציעה מראה נקי, משתלב ומותאם בצורה מקסימלית לכל סגנון עיצובי ותקבלו את הבשורה הלוהטת והמשתלמת ביותר בתחום ההצללה – האלומיניום.

למה לקנות אצלנו

אנו מציעים פרגולות בעיצוב חדשני משקל נמוך וכושר בידוד תרמי מעולה הפרגולות החדשניות שלנו מאפשרות חדירת אור ללא חדירת שמש גשם או חום. הפרגולות מוצעות מאלומיניום בצבעי RAL וקירוי במבחר גוונים כולל גוונים בולמי חום בטכנולוגיית SolarSmart™ המשפרים את האקלים תחת הפרגולה. פרגולות האלומיניום שאנו מייצרים הן בעלות מערכות קירוי החוסמות UV ועמידות בכל תנאי מזג אוויר מנצלות אור טבעי ובריא וחוסכות באנרגיה ובעליות תאורה וחימום הבית.

עוד פרגולות מאלומיניום


עודכן לאחרונה ב- 22/06/2016 © כל הזכויות שמורות לפרגולייט
SysmartWEB- בנית אתרים