פרגולה תלויה

פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום תלוית

פרגולה תלויה

פרגולה תלויה

להנות מצל מושלם מבלי לוותר על שטח המרפסת.

פרגולה תלויה, נטולת רגליים לתמיכה, מתאימה לבעלי מרפסות קטנות, אשר לא רוצים לבזבז שטח במרפסת, אך גם לאלו אשר חפצים במראה נקי וזורם.

כיצד זה פועל?

פרגולה תלויה נתלית בחלקה העליון באמצעות ברגים חזקים במיוחד לקיר עליון תומך, לאחר שנבדק ונמצא חזק ואשר מסוגל בתנאים השונים לשאת את משקל הפרגולה , כולל רוחות חזקות. התאמה והתקנה של פרגולה תלויה דורשת  אנשי מקצוע בתחום, בכלל זה מהנדסי קונסטרוקציה, כדי להבטיח ללקוח לא רק צל, אלא  גם דרגת ביטחון גבוה בתנאים השונים. רק לאחר אישור כי ניתן להתקין פרגולה תלויה בשטח מסוים, נתכנן הפרגולה בעזרת בעלי המקצוע, ורק לבסוף נמשיך לשלב הסופי והאחרון והוא התקנתה.

התקנת עמודי תליה

בניית פרגולה תלויה דורשת תשתית שיכולה לשאת את משקל הפרגולה, ללא עמודי תמיכה מקובעים לקרקע. פרגולה תלויה נותנת לכם אפשרות ליהנות מצל מלא ללא צורך בהתקנתם של עמודים. כשמדובר במרפסת או גינה קטנים למדי, עם ביטול ההכרח בעמודים משמעות הדבר למעשה היא שמירת גודל המרפסת או הגינה. ישנן כמובן מרפסות בהן התנאים אינם מאפשרים התקנת עמודים. במקרים אלו פרגולה תלויה היא האפשרות היחידה.

אז מה עדיף? – תלוי…

לא בכל מקום יש צורך בהתקנה של פרגולה תלויה. יש מרפסות וגינות גדולות בהן אפשר להקים כל פרגולה, ובכל צורה או סוג. אך גם במרפסות כאלו יש המעדיפים להתקין אותה תלויה משיקולי עיצוב. הפרגולה התלויה מאפשרת לכם להמשיך בשילובי חומר גלם, בעיקר פרגולות אלומיניום, באזור טבעי של המרפסת או הגינה, ולשמור על מראה נקי ועל זרימה  עיצובית. היא מתאימה גם במקרה בו יש צורך בפתרונות הצללה נקודתיים וקטנים, לדוגמא פרגולות כניסה לבית.

למה לקנות אצלנו

אנו מציעים פרגולות בעיצוב חדשני משקל נמוך וכושר בידוד תרמי מעולה הפרגולות החדשניות שלנו מאפשרות חדירת אור ללא חדירת שמש גשם או חום. הפרגולות מוצעות מאלומיניום בצבעי RAL וקירוי במבחר גוונים כולל גוונים בולמי חום בטכנולוגיית SolarSmart™ המשפרים את האקלים תחת הפרגולה. פרגולות האלומיניום שאנו מייצרים הן בעלות מערכות קירוי החוסמות UV ועמידות בכל תנאי מזג אוויר מנצלות אור טבעי ובריא וחוסכות באנרגיה ובעליות תאורה וחימום הבית.

עוד פרגולות מאלומיניום


עודכן לאחרונה ב- 01/12/2016 © כל הזכויות שמורות לפרגולייט
SysmartWEB- בנית אתרים