פרגולות אלומיניום

פרגולה למרפסת שמש

המרפסת של הבית היא בעצם המקום בו אנחנו אוהבים לקחת הפסקה מהכל , להרגע ולהינות מהאוויר הנעים והרוח המנשבת . בכדי להנות מהמרפסת גם בימים בהם השמש קופחת ומכבידה ישנם פתרונות הצללה רבים שייתנו לכם הגנה מקרני השמש וניצול מירבי של המרפסת.

פרגולה אלומיניום

פרגולה אלומיניום

סוגי פרגולות מומלצים למרפסת שמש

ישנם אפשרויות רבות להמנע מחדירת קרני שמש למרפסת מצד אחד וניצול האור שהן מביאות מצד שני .

לדוגמא ,במרפסת שמש שיוצאת מקיר חיצוני בבניין קומות , נוכל להשתמש בפרגולות אלומיניום על עמודים. הפרגולות הללו נותנות מראה יוקרתי עם קירוי בעל מסנן קרני UV להגנה מירבית מפני שמש וגשם ובידוד תרמי להרגשה נעימה וקרירה .

קירוי פרגולת בטון ברפפות אלומיניום

קירוי פרגולת בטון ברפפות אלומיניום

אפשרות נוספת שאנו מספקים היא פרגולות אלומיניום תלויות ברמת גימור גבוהה המאפשרות חדירה של אור טבעי ללא חדירת קרני השמש או גשם .

הפרגולה התלויה מחוזקת במוטות ויוצאת דרך הקיר החימוני ללא תמיכה של עמודים על הרצפה ונחשבת לדור הבא של הפרגולות בגלל העיצוב החדשני , המשקל הנמוך ובידוד תרמי מצוין שמאפשר ניצול מירבי של המרפסת.

עוד אפשרות מצויינת היא פרגולה חשמלית למרפסת המגיעה עם שלט רחוק או מתג שבעזרתן תקבלו שליטה מלאה על זווית הפתיחה של הפרגולה . אחת מהיתרונות של פרגולה חשמלית היא השליטה המלאה במצב הסגירה שכן ניתן לסגור אותה הרמטית בימי החורף הקרים ולשנות בלחיצת כפתור למצב של גג מרהיב המכניס אור ופתוח לשמיים התכולים .

פתרונות הצללה זה רק בפרגולייט

יותר חשוב מסוג הפרגולה שתבחרו , היא הידיעה שההשקעה בפרגולה היא חד פעמית וקריטית לניצול מירבי של המרפסת . תחשבו על זה , לא רק שאתם מוסיפים יופי וסטייל , אתם תוכלו לנצל את המרפסת בכל ימות השנה וכן להעלות את מחיר הנכס אחרי השקעה כזאת .

פרגולה אלומיניום

פרגולה אלומיניום

סיכום

אנו מתמחים בכל סוגי פתרונות ההצללה והתקנת פרגולות לכל סוגי המרפסות תוך שימוש בטכנולוגיות חדשניות וחומרי גלם איכותיים ביותר . אנו יותר מנשמח לתת לכם ייעוץ בכל שאלה וכל התלבטות כדי שתוכלו לבחור את הטוב ביותר עבור עצמכם ובהתאם לרצונכם האישי .

למה לקנות אצלנו

אנו מציעים פרגולות בעיצוב חדשני משקל נמוך וכושר בידוד תרמי מעולה הפרגולות החדשניות שלנו מאפשרות חדירת אור ללא חדירת שמש גשם או חום. הפרגולות מוצעות מאלומיניום בצבעי RAL וקירוי במבחר גוונים כולל גוונים בולמי חום בטכנולוגיית SolarSmart™ המשפרים את האקלים תחת הפרגולה. פרגולות האלומיניום שאנו מייצרים הן בעלות מערכות קירוי החוסמות UV ועמידות בכל תנאי מזג אוויר מנצלות אור טבעי ובריא וחוסכות באנרגיה ובעליות תאורה וחימום הבית.

עוד פרגולות מאלומיניום


© כל הזכויות שמורות לפרגולייט
SysmartWEB- בנית אתרים