פרגולה למרפסת – מזג האויר נשאר בחוץ

פרגולות אלומיניום

מערכת קירוי עם בידוד טרמי

פרגולה למרפסת – השמש נשארת בחוץ

פרגולה למרפסת – מזג האויר נשאר בחוץ
כדי להינות מהמרפסת כל השנה, אתם צריכים פרגולה להגנה מהשמש והגשם. בין אם הגשם יורד ובין אם השמש קופחת, אתם עדיין יכולים להינות מצל מלא וקירוי מהגשם. לאחרונה יותר ויותר אנשים מתקינים פרגולות אלומיניום ומשביחים את ביתם ואת איכות החיים שלהם. שיטות בניה מתקדמות וחומרים איכותיים הופכים את תהליך הייצור וההתקנה של פרגולה מאלומיניום  לפשוטה וקלה מבעבר. תודות לחידושים ופיתוחים בתחום, התקנה פרגולות אלומיניום היא קצרה במיוחד, כך שאין סיבה לחכות לשנה הבאה.

כיום פרגולה העשויה מאלומיניום היא להיט. השימוש בחומר זה מבטיח פרגולה במשקל נמוך, חזקה עמידה בעומסים רבים  ומעוצבת במראה נקי, אשר אינה זקוקה כמעט לתחזוקה שוטפת. בניגוד לפרגולות העשויות מעץ אשר דורשות תחזוקה קבועה לצורך שמירה על מראה נקי ואסטטי, כשמדובר על פרגולות מאלומיניום הצורך הזה נעלם. אלומיניום הוא חומר עמיד, ואינו מחליד המתאים לכל תנאי מזג אוויר. בנוסף, אלומיניום אינו דליק.

בניית פרגולה מאלומיניום למרפסת מאפשרת הנאה מתוצר מוגמר במהירות. בין אם הפרגולה נשענת על קיר הבית, הפרגולה נבנית בתוך פרגולות בטון, הפרגולה תלויה בין קירות המבנה, הפרגולה נבנית על 4 עמודי תמיכה או בכל אופן אחר המתאים לצורת המרפסת או הגינה.

למה לקנות אצלנו

אנו מציעים פרגולות בעיצוב חדשני משקל נמוך וכושר בידוד תרמי מעולה הפרגולות החדשניות שלנו מאפשרות חדירת אור ללא חדירת שמש גשם או חום. הפרגולות מוצעות מאלומיניום בצבעי RAL וקירוי במבחר גוונים כולל גוונים בולמי חום בטכנולוגיית SolarSmart™ המשפרים את האקלים תחת הפרגולה. פרגולות האלומיניום שאנו מייצרים הן בעלות מערכות קירוי החוסמות UV ועמידות בכל תנאי מזג אוויר מנצלות אור טבעי ובריא וחוסכות באנרגיה ובעליות תאורה וחימום הבית.

עוד פרגולות מאלומיניום


עודכן לאחרונה ב- 20/06/2016 © כל הזכויות שמורות לפרגולייט
SysmartWEB- בנית אתרים