פרגולייט | פרגולות וסוככים מאלומיניום | מגוון פתרונות הצללה

פרגולות אלומיניום

פרגולה אלומיניום

סוככים מאלומיניום – ליהנות מהצללה ומעוד יתרונות

 

סוככים מאלומיניום – ליהנות מהצללה ומעוד שלל יתרונות

למרות חיבתם של הרוכשים הישראלים למראה העץ הטבעי, תחזוקת פרגולה מעץ אינה עניין פשוט. הוא חשוף לנזקים שונים ומחייב תחזוקה שוטפת. ראשית, העץ הטבעי ניזוק מפגעי מזג האוויר: גשם ולחות המביאים לספיגת מים בעץ והתנפחותו, שמש ארצישראלית יוקדת הגורמת להתבקעותו ועוד. בנוסף לכך, העץ ניזוק ממזיקים וטרמיטים שונים, הניזונים מכרסומו וחשוף למפגעים נוספים. לאור זאת, תחזוקת סוככים מעץ מחייבת אתכם לעבודה הרבה על מנת ליהנות ממראה עיצובי נאה של הסוכך.השימוש באלומיניום מבטל את כל אלו, מבלי שתצרכו לוותר או להתפשר על העיצוב. סוככים מחומר האלומיניום נחשבים לעמידים במיוחד בפני נזקים רבים ומגוונים. סוככים אינם ניזוקים משינויים במזג האוויר, בכלל זה לא מיובש ולא מרטיבות. בנוסף, הם אינם מושכים אליהם מזיקים שונים ועוד.

פרגולה אלומיניום שקופה

פרגולה אלומיניום שקופה

חסכון באנרגיה ובעלויות

פרגולות או סוככי אלומיניום ניתנים ליישום בכל שטח, בהתאם לתנאים הקיימים בו. במרפסות קטנות למדי או בכאלו שקיימים תנאים מתאימים ניתן לבנות פרגולה תלויה, אשר אינה מצריכה בניית עמודים תומכים. ניתן לבנות סוככים בעלי שני עמודים תומכים בלבד, בעלי ארבעה עמודים, בעלי מסגרת בטון ועוד. הכל בהתאמה מלאה לתנאי השטח ולניצול מרבי של המרפסת, הגינה או כל שטח מקורה אחר. קיימות בשוק פרגולות אלומיניום תלויות בעלות עיצוב חדשני משקל נמוך וכושר בידוד תרמי מעולה הפרגולות החדשניות האלו מאפשרת חדירת אור ללא חדירת שמש או גשם עמידות בכל תנאי מזג אוויר.
הפרגולה מורכבת מפרופילי אלומיניום עם מערכת קרוי חדשנית של לוחות כפולי דופן בעלי חוזק מבני עם עמידות לאורך שנים רבות בעומסים גבוהים ומוגנות UV משני הצדדים מנצלות אור טבעי ובריא וחוסכות באנרגיה ובעליות תאורה ומיזוג הבית. הצוות המקצועי של פרגולייט בעל ניסיון עשיר בתחום ויישמח לייעץ לכם.

פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום

עיצובים חדשניים

פרגולות וסוככים מאלומיניום אינם מחייבים אתכם להתפשר על המראה העיצובי נהפוך הוא הן בעלות מראה חדשני ויוקרתי. בנוסף למגוון רחב של אפשרויות עיצוב, סגנון, מבנה וצבע מהן תוכלו לבחור בעת תכנון הסוכך או הפרגולה , תוכלו לבקש סוכך העשוי מאלומיניום דמוי עץ. גם מראה עץ טבעי האהוב על רבים ומשתלב טוב במיוחד בגינות, וגם עמידות ותכונות של אלומיניום החוסכות לכם זמן, כסף ועבודה על תחזוקה. פרגולייט מתמחה בעיצוב סוככים מאלומיניום במגוון רחב של דגמים, להתאמה מלאה לעיצוב הקיים בביתכם, בגינה או בראשכם

למה לקנות אצלנו

אנו מציעים פרגולות בעיצוב חדשני משקל נמוך וכושר בידוד תרמי מעולה הפרגולות החדשניות שלנו מאפשרות חדירת אור ללא חדירת שמש גשם או חום. הפרגולות מוצעות מאלומיניום בצבעי RAL וקירוי במבחר גוונים כולל גוונים בולמי חום בטכנולוגיית SolarSmart™ המשפרים את האקלים תחת הפרגולה. פרגולות האלומיניום שאנו מייצרים הן בעלות מערכות קירוי החוסמות UV ועמידות בכל תנאי מזג אוויר מנצלות אור טבעי ובריא וחוסכות באנרגיה ובעליות תאורה וחימום הבית.

עוד פרגולות מאלומיניום


עודכן לאחרונה ב- 05/11/2017 © כל הזכויות שמורות לפרגולייט
SysmartWEB- בנית אתרים