פרגולות אלומיניום

סגירת פרגולה לחורף

כולנו מכירים את הזמן הזה בשנה שיודעים שהגיע הזמן להיפרד מהסתלבט במרפסת ומעתה להסתגר בסלון החמים הנעים עד שיעבור לו החורף . בדיוק בשביל אנשים שרוצים לנצל את המרפסת גם בימות החורף הומצאה סגירת חורף לפרגולה .

יתרונות בולטים :

● חלל מוגן וסגור בפני כל מזג אוויר (לא סגירה הרמטית)
● הגנה מפני רוחות וגשם בחורף
● עמידות לאורך שנים
● ניתן להחזיר למצב הקודם בקלות ללא חיתוכים
● הצבת חלונות שנפתחים ונסגרים בקלות
● מיקום פתח כניסה נוכח באיזה צד שתרצו

מה הערך המוסף של סגירת חורף ?

שימו לב שלא מדובר בכיסוי פרגולה נגד גשם שמגן רק על גג הפרגולה מגשם ומים אלא מדובר בסגירה מלאה(אך לא הרמטית) של כל החלל הרצוי מכל צדדיו ובכך לא רק להנות מאזור מוגן מגשם ורוחות עזות אלא אף להפכו למקום חמים ונעים בעזרת פטריית חימום וכל אמצעי חימום .

למה אצלנו ?

אנו בפרגולייט מתמחים בסגירות חורף לפרגולה מזה שנים רבות תוך דגש על איכות השירות ועבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. . אנו מבצעים את הסגירה באמצעות ברזנט שימשונית או מבד PVC איכותי .
בנוסף אנו מציעים פרגולות בעיצוב חדשני ובאיכות הגבוהה ביותר המאפשרת חדירת אור למרפסת ללא חדירת שמש גשם וחום .

למה לקנות אצלנו

אנו מציעים פרגולות בעיצוב חדשני משקל נמוך וכושר בידוד תרמי מעולה הפרגולות החדשניות שלנו מאפשרות חדירת אור ללא חדירת שמש גשם או חום. הפרגולות מוצעות מאלומיניום בצבעי RAL וקירוי במבחר גוונים כולל גוונים בולמי חום בטכנולוגיית SolarSmart™ המשפרים את האקלים תחת הפרגולה. פרגולות האלומיניום שאנו מייצרים הן בעלות מערכות קירוי החוסמות UV ועמידות בכל תנאי מזג אוויר מנצלות אור טבעי ובריא וחוסכות באנרגיה ובעליות תאורה וחימום הבית.

עוד פרגולות מאלומיניום


© כל הזכויות שמורות לפרגולייט
SysmartWEB- בנית אתרים