פרגולות אלומיניום - גגון כניסה לבית - פרגולייט

פרגולות אלומיניום

גגון אלומיניום

פרגולות אלומיניום – גגון כניסה לבית

פרגולה תלויה -גגון כניסה לבית הפתרון להגנה מושלמת לדלת ולחלון נגד גשם ושמש גם יחד.
גגון כניסה לבית של פרגולייט הוא פתרון אידאלי להצללה בחודשי הקיץ והחורף פרגולת אלומיניום מדגם SmartSol רוצים צל ובכל זאת לא מוכנים לוותר על האור? יתכן והפרגולה הזו מתאימה לכם.

פרגולה מדהימה העונה על כל הקריטריונים הנדרשים מפרגולה ברמת גבוהה בעלת מראה נקי מדויק ועכשווי! ללא תחזוקה כלל! כל גוון רל אלומיניום אפשרי.

פרגולות אלומיניום מדגם SmartSol

פרגולות אלומיניום מדגם SmartSol

 

 

פרגולות אלומיניום מדגם SmartSol

פרגולות אלומיניום מדגם SmartSol

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פרגולייט מתמחה בייצור והתקנה של פרגולות אלומיניום תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים ושיטות בניה מתקדמות. פרגולות בעיצוב חדשני משקל נמוך וכושר בידוד תרמי מעולה הפרגולות החדשניות הללו מאפשרות חדירת אור ללא חדירת שמש גשם או חום.
הפרגולות מוצעות מאלומיניום בצבעי RAL וקירוי במבחר גוונים כולל גוונים בולמי חום בטכנולוגיית SolarSmart™ המשפרים את האקלים תחת הפרגולה.

צרו קשר לתיאום פגישת הכרות ללא התחייבות, בה נוכל לעמוד על הפתרון המתאים ביותר עבורכם.

למה לקנות אצלנו

אנו מציעים פרגולות בעיצוב חדשני משקל נמוך וכושר בידוד תרמי מעולה הפרגולות החדשניות שלנו מאפשרות חדירת אור ללא חדירת שמש גשם או חום. הפרגולות מוצעות מאלומיניום בצבעי RAL וקירוי במבחר גוונים כולל גוונים בולמי חום בטכנולוגיית SolarSmart™ המשפרים את האקלים תחת הפרגולה. פרגולות האלומיניום שאנו מייצרים הן בעלות מערכות קירוי החוסמות UV ועמידות בכל תנאי מזג אוויר מנצלות אור טבעי ובריא וחוסכות באנרגיה ובעליות תאורה וחימום הבית.

עוד פרגולות מאלומיניום


עודכן לאחרונה ב- 10/12/2016 © כל הזכויות שמורות לפרגולייט
SysmartWEB- בנית אתרים