פרגולייט | פרגולה חשמלית רפפות אלומיניום למרפסת או לגינה

פרגולות אלומיניום

פרגולה חשמלית

פרגולה חשמלית רפפות

פרגולה חשמלית רפפות אלומיניום מאפשרת גמישות שליטה באור ובבקרת מזג האוויר הנחוצה כל כך למרפסת או לגינה, והכל באמצעות לחיצה על שלט.

הפרגולות החכמות האלה מאפשרות בחירה בין גג סגור לגג פתוח על-ידי פתיחה של הרפפות עד כ – 130 מעלות וכמובן, סגירה עד למצב 0, מצב המדמה גג. כל רפפה בגג פרגולה חשמלית מסתובבת בתיאום יחד עם שאר הרפפות בטווח של 130 מעלות, כשישנה האפשרות לעצור בכל זווית. שליטה זו מאפשרת להחליט על כמות מדויקת של אור, צל ורמת אוורור. כמובן שניתן לבחור בכל מצב ביניים ולהחליט מה היא כמות הצל או האור הרצויה בכל שעה משעות היום. אפשרות זו נותנת לכם להנות מהמרפסת ומהישיבה בחוץ בכל עונות השנה. פרגולה מתכווננת תנועת רפפות הפרגולה מבוצעת באמצעות מנוע חשמלי  12 וולט המופעל באמצעות שלט רחוק. הפרגולה בעלת מנגנון הפחתה של רעש הגשם וכאשר הפרגולה סגורה רפפות הגג משתלבות האחת בשניה ויוצרים גג עמיד ואטום כמעט לחלוטין בפני הגשם. הפרגולה החשמלית שלנו עומדת בדרישות התקן האמריקאי לרוחות ושלגים. בנוסף ניתן להרכיב על הפרגולות שלנו  מנגנון ידני, (במקום מנוע חשמלי) המאפשר שליטה מהירה באמצעות  עד מקסימום 5 סיבובים של המנואלה.

פרגולה חשמלית

פרגולה חשמלית

פרגולת אלומיניום חשמלית

פרגולת אלומיניום חשמלית

פרגולה חשמלית

פרגולה חשמלית

edded010-a168-42fd-b6c8-18c44599692d 26234384-524a-4333-b3f5-eb8ee1487982

למה לקנות אצלנו

אנו מציעים פרגולות בעיצוב חדשני משקל נמוך וכושר בידוד תרמי מעולה הפרגולות החדשניות שלנו מאפשרות חדירת אור ללא חדירת שמש גשם או חום. הפרגולות מוצעות מאלומיניום בצבעי RAL וקירוי במבחר גוונים כולל גוונים בולמי חום בטכנולוגיית SolarSmart™ המשפרים את האקלים תחת הפרגולה. פרגולות האלומיניום שאנו מייצרים הן בעלות מערכות קירוי החוסמות UV ועמידות בכל תנאי מזג אוויר מנצלות אור טבעי ובריא וחוסכות באנרגיה ובעליות תאורה וחימום הבית.

עוד פרגולות מאלומיניום


עודכן לאחרונה ב- 05/11/2017 © כל הזכויות שמורות לפרגולייט
SysmartWEB- בנית אתרים