פרגולות אלומיניום

סגירת חורף

סגירת חורף לפרגולה מבד PVC

סגירת חורף למרפסת מגנה מפני הרוח והגשם, ובאותו זמן מאפשרת הרחבה של מקום הישיבה בחורף וישיבה בחוץ.
פרגולייט מתמחה בסגירות חורף. את התקרה אנו מקרים עם מערכת קירוי מפוליקרבונט איכותי. התקרה אטומה למים, יוצרת צל, אך אינה יוצרת אפלה היא מעבירה אור.
סגירת חורף לפרגולה מותאמת אישית לכל לקוח, ניתן לקבל סגירה בשלל סוגי צבעים, לקבוע את גודל וגובה החלונות, לקבוע אם החלונות יהיו נפתחים או קבועים ואף את הפתיחה של החלון או הדלת: האם באמצעות ריצ'רץ' או סקוטשים.
יתרונות נוספים של סגירת חורף של פרגולייט הם שהכניסה והיציאה מהסגירה נקיים ממכשולים כגון מסילות על הרצפה או פרופילים, בנוסף ניתן לשים גופי חימום, לאחר התייעצות עם נציג המכירות, לקבלת חלל נעים וחמים.
סגירת מרפסת לחורף היא לא סגירה הרמטית.
בנוסף ליתרונותיה הרבים, מחיר סגירת חורף למרפסת הוא מחיר נמוך משמעותית ממחיר של סגירת חדרים בשיטות אחרות כמו סגירות אלומיניום.

למה לקנות אצלנו

אנו מציעים פרגולות בעיצוב חדשני משקל נמוך וכושר בידוד תרמי מעולה הפרגולות החדשניות שלנו מאפשרות חדירת אור ללא חדירת שמש גשם או חום. הפרגולות מוצעות מאלומיניום בצבעי RAL וקירוי במבחר גוונים כולל גוונים בולמי חום בטכנולוגיית SolarSmart™ המשפרים את האקלים תחת הפרגולה. פרגולות האלומיניום שאנו מייצרים הן בעלות מערכות קירוי החוסמות UV ועמידות בכל תנאי מזג אוויר מנצלות אור טבעי ובריא וחוסכות באנרגיה ובעליות תאורה וחימום הבית.

עוד פרגולות מאלומיניום


עודכן לאחרונה ב- 13/02/2018 © כל הזכויות שמורות לפרגולייט
SysmartWEB- בנית אתרים