פרגולייט | גגון גשם לכניסה לבית להצללה מושלמת בחודשי הקיץ והחורף

פרגולות אלומיניום

IMG_20150919_115734

גגון גשם – גגון כניסה לבית

גגון כניסה לבית איכותי המשתלב היטב עם מראה חזית הבית. הגגון מגן מפני גשם בימות החורף ומגן על הדלת מפני השמש הקופחת בימות הקיץ החמים הגגון מגיע עם מערכת קירוי מתקדמת עם בידוד תרמי וסינון קרני UV למניעת נזקי השמש.

גגון כניסה לבית בטכנולוגיה ייחודית המאפשרת לאור לעבור אך מבודדת מחום וגשם.

הפתרון של פרגולייט הוא פתרון אידאלי להצללה בחודשי הקיץ והחורף פרגולת אלומיניום מדגם SmartSol רוצים צל ובכל זאת לא מוכנים לוותר על האור? יתכן והפרגולה הזו מתאימה לכם.

גגון

גגון כניסה

 

 

 

 
פרגולייט מתמחה בייצור והתקנה של פרגולות אלומיניום תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים ושיטות בניה מתקדמות. פרגולות בעיצוב חדשני משקל נמוך וכושר בידוד תרמי מעולה הפרגולות החדשניות הללו מאפשרות חדירת אור ללא חדירת שמש גשם או חום.
הפרגולות מוצעות מאלומיניום בצבעי RAL וקירוי במבחר גוונים כולל גוונים בולמי חום בטכנולוגיית SolarSmart™ המשפרים את האקלים תחת הפרגולה.

צרו קשר לתיאום פגישת הכרות ללא התחייבות, בה נוכל לעמוד על הפתרון המתאים ביותר עבורכם.

למה לקנות אצלנו

אנו מציעים פרגולות בעיצוב חדשני משקל נמוך וכושר בידוד תרמי מעולה הפרגולות החדשניות שלנו מאפשרות חדירת אור ללא חדירת שמש גשם או חום. הפרגולות מוצעות מאלומיניום בצבעי RAL וקירוי במבחר גוונים כולל גוונים בולמי חום בטכנולוגיית SolarSmart™ המשפרים את האקלים תחת הפרגולה. פרגולות האלומיניום שאנו מייצרים הן בעלות מערכות קירוי החוסמות UV ועמידות בכל תנאי מזג אוויר מנצלות אור טבעי ובריא וחוסכות באנרגיה ובעליות תאורה וחימום הבית.

עוד פרגולות מאלומיניום


עודכן לאחרונה ב- 05/11/2017 © כל הזכויות שמורות לפרגולייט
SysmartWEB- בנית אתרים