פרגולות אלומיניום

מהם השימושים בחומר אלומיניום

 

לפני שנדבר על השימושים השונים בחומר האלומיניום חשוב שנבין מהו בכלל אלומיניום?

אלומיניום הוא יסוד כימי ואחד מחומרי הגלם השכיחים ביותר בעולם כיום. המאפיינים הבולטים של אלומיניום הוא משקלו הקל,הולכת חום מצוינת,הוא זול יחסית ונוח מאוד לעיבוד ועמיד גם במפגעי מזג האוויר.

אלומיניום לבנייה קלה

היתרונות והתכונות הייחודיות של האלומיניום הביאו לפיתוח שיטת הבנייה הקלה.בנייה קלה באצעות חומרי גלם מאלומיניום היא עמידה, בעלת גימור איכותי וחזקה .האלומיניום הוא אומנם חומר גמיש אך גם גמיש

מאוד ולכן משתמשים בו לבניית פרופילי אלומיניום ועמודי תמיכה אשר מסוגלים לשאת משקלים כבדים ללא בעיה. השימושים העיקרים באלומיניום לבנייה קלה הם פנלים מבודדים, גגות וחלונות אלומיניום.

חלונות אלומיניום הם החלונות המובילים כיום באגף הבניה. אגב, גם בדלתות כניסה לבניינים ומשרדים הפכו דלתות אלומיניום לשכיחות ביותר מהסיבה שדלתות אלו הן העמידות ביותר למפגעי טבע, אטומות לכניסת מזיקים ללובי וידועות בעלויות תחזוקה נמוכות.

שימושים נוספים באלומיניום לבנייה הם לצורך בניית פרגולות אלומיניום לחצר, תוספות בנייה,סגירת חורף למרפסות וכן גגונים לרכב. אלומיניום עמיד יותר מעץ או חומרים אחרים ותכונה זו חשובה מאוד כאשר אנו מדברים על תוספי בנייה אשר חשופים לקרני השמש או מפגעי חורף קשים.

סוגי פרגולות אלומיניום

פרגולות מאלומיניום הן היום הנמכרות ביותר ואף יותר מפרגולות העץ הוותיקות . ישנן פרגולות אלומיניום תלויות על קיר ללא עמודי תמיכה, פרגולות אלומיניום קלאסיות ואף פרגולות דמוי עץ אשר משלבות בין המראה האותנטי כפרי של פרגולות עץ לבין היתרונות המדהימים של חומר האלומיניום.

 

אלומיניום בענפי התעשייה

 

אלומיניום משמש ליצירת חלקי רכבים,טילים,חלקים למטוסים ועוד מגוון רחב של שימושים

בתעשיות.האלומיניום משמש בתעשייה למטרות שונות וסוגים שונים של מוצרים,כלומר אין לומר שהאלומיניום הוא משמש רק לפרופילי אלומיניום או משטחי אלומיניום אלא הוא יכול להיות גם חומר הגלם הבסיסי ממנו אנו נייצר מוצרים שונים ומגוונים .

 

 

למה לקנות אצלנו

אנו מציעים פרגולות בעיצוב חדשני משקל נמוך וכושר בידוד תרמי מעולה הפרגולות החדשניות שלנו מאפשרות חדירת אור ללא חדירת שמש גשם או חום. הפרגולות מוצעות מאלומיניום בצבעי RAL וקירוי במבחר גוונים כולל גוונים בולמי חום בטכנולוגיית SolarSmart™ המשפרים את האקלים תחת הפרגולה. פרגולות האלומיניום שאנו מייצרים הן בעלות מערכות קירוי החוסמות UV ועמידות בכל תנאי מזג אוויר מנצלות אור טבעי ובריא וחוסכות באנרגיה ובעליות תאורה וחימום הבית.

עוד פרגולות מאלומיניום


© כל הזכויות שמורות לפרגולייט
SysmartWEB- בנית אתרים