בניית פרגולה מאלומיניום – מכל הסיבות הנכונות

פרגולות אלומיניום

פרגולה לבנה מאלומיניום

בניית פרגולה מאלומיניום – כל הסיבות הנכונות

בניית פרגולה מאלומיניום – מכל הסיבות הנכונות

בתקופה האחרונה פרגולות אלומיניום הפכו ללהיט: גם בגלל עמידותה בפגעי מזג אוויר ובלאי לאורך שנים, וגם בשל אפשרויות העיצוב המגוונות ומראה יוקרתי שנשאר לכל החיים. כל אלה מביאים אדריכלים ולקוחות פרטיים לבחור פרגולה מאלומיניום כבחירה ראשונה.

לפני שמתחילים – מתכננים

פרגולה היא מבנה ארכיטקטוני נוסף שיכול להיות חלק מהבית או בנפרד כפרגולה עצמאית על 4 עמודי תמיכה. שימושים עיקריים של הפרגולה הם צל ויצירת משטח מקורה נוסף לצרכים שונים כמו מקום עבודה קטן, אזור קפה או אזור אירוח יוקרתי.

פרגולה חצי שקופה המתאימה לצד צפון

פרגולה חצי שקופה המתאימה לצד צפון

 

מעבר לכך ישנו גם הצד הפרקטי: הפרגולה מגנה על תושבי הבית מפני שינויים במזג אוויר, ולכן עליה להיות איתנה, אטומה ועמידה כמה שאפשר. פרגולת אלומיניום מאפשרת כל זאת ועוד.

פרגולות אלומיניום הן פתרון נהדר להצללה. הן מכניסות את הגן אל תוך הבית ומהוות פתרון מצוין לקירוי כניסה לבית, או כגזיבו בגינה. מרפסת מקורה בפרגולה, גם היא יוצרת את הפינה הקסומה בבית ומשווה לבית אופי שונה וייחודי.

 

 העץ עבר, הגיע האלומיניום

עץ הוא חומר יפה לרוב הדעות המראה שלו טבעי ועצמתי, אך עם היתרונות שלו ישנם גם חסרונות. כיוון שמדובר בחומר טבעי יש צורך לבצע תחזוקה שוטפת לעץ, לצבוע אותו בשמן אחת לשנה וכן אחת לכמה שנים ללטש אותו לעומק ולצבוע שוב בשמן. עץ שלא יעבור טיפול קבוע ייסדק, צבעו ידהה והוא יוציא קוצים ויהיה לא נעים למראה ולמגע.

לעומת זאת חומר האלומיניום כאשר הוא נצבע בצורה מקצועית בצביעה אלקטרוסטטית על פי סטנדרט מחמיר האלומיניום לא ידהה ומראהו לא ישתנה כלל הפרגולה היא מותירה רושם נקי. לאחר שהתקנו את האלומיניום אין לנו כל צורך לבצע תחזוקה שעולה הרבה מאוד כסף וזמן מידי שנה. היתרון הבולט של פרגולות אלומיניום הוא היכולת שלהם לעמוד בפני כל פגעי מזג האוויר. המראה של פרגולות אלומיניום אינו משתנה, ונשאר יפה כפי שנקנה. אין צורך  לבצע שום פעולה שוטפת.

בניגוד לעץ אלומיניום אטום למים ועמיד בפני פגעי מזג אויר, הקיציים והחורפיים.

פרגולה תלויה מאלומיניום דמוי עץ

פרגולה תלויה מאלומיניום דמוי עץ

 

שילוב של תאורה, לדים ומאווררים

ביצוע של תוספת תאורת לד או תאורה רגילה ומאוורים הינה פשוטה מאוד בפרגולות מעץ, כל שעליכם לעשות הוא למתוח כבל חשמלי לאורך הפרגולה ולהציב את התאורה או המאוורר היכן שאתם חפצים. יחד עם זאת ישנו חיסרון שהכבלים נראים לאורך כל הדרך וזהו אינו מראה אסתטי.

פרגולות אלומיניום מקצועיות מאפשרות פרופיל מובנה של כבלים כך שתוכלו למקם את התאורה והמאווררים היכן שתרצו והכבלים יהיו טמונים בתוך גוף הפרופיל ולא יחשפו כלל, כך תשמרו על מראה יוקרתי ומרשים במיוחד.

פרגולה אלומיניום תלויה בגינה

חסכון בעלויות תאורה ומיזוג

 חסכון בעלויות חשמל

כיום קיימות בשוק פרגולות אלומיניום תלויות בעלות עיצוב חדשני משקל נמוך וכושר בידוד תרמי מעולה הפרגולות החדשניות האלו מאפשרת חדירת אור ללא חדירת שמש או גשם עמידות בכל תנאי מזג אוויר.

הפרגולה מורכבת מפרופילי אלומיניום עם מערכת קרוי חדשנית של לוחות כפולי דופן בעלי חוזק מבני עם עמידות לאורך שנים רבות בעומסים גבוהים ומוגנות UV משני הצדדים מנצלות אור טבעי ובריא וחוסכות באנרגיה ובעליות תאורה ומיזוג הבית.

 

 

 

למה לקנות אצלנו

אנו מציעים פרגולות בעיצוב חדשני משקל נמוך וכושר בידוד תרמי מעולה הפרגולות החדשניות שלנו מאפשרות חדירת אור ללא חדירת שמש גשם או חום. הפרגולות מוצעות מאלומיניום בצבעי RAL וקירוי במבחר גוונים כולל גוונים בולמי חום בטכנולוגיית SolarSmart™ המשפרים את האקלים תחת הפרגולה. פרגולות האלומיניום שאנו מייצרים הן בעלות מערכות קירוי החוסמות UV ועמידות בכל תנאי מזג אוויר מנצלות אור טבעי ובריא וחוסכות באנרגיה ובעליות תאורה וחימום הבית.

עוד פרגולות מאלומיניום


עודכן לאחרונה ב- 05/11/2017 © כל הזכויות שמורות לפרגולייט
SysmartWEB- בנית אתרים