פרגולות אלומיניום

יתרונות שימוש באלומיניום לבניה

בנייה באמצעות חומרי אלומיניום הפכה לנפוצה מאוד בשל העובדה שמדובר בחומר מתכת בעל עמידות גבוהה לפגעי מזג האוויר , מחיר לא יקר וחומר נוח לשימוש  .

בנייה קלה באמצעות חומרי אלומיניום אלומיניום

רבים מעדיפים להשתמש בנייה של חדרים , פרגולות ,חדרי שמש באמצעות מוצרי אלומיניום

מבודדים בשיטות מתקדמות . לבניה בשיטה זו ישנם יתרונו ברורים :

מתכנת אלומיניום נחשבת לקלה ביחס למתכות אחרות (ברזל ופלדה למשל) ולכן ניתן להוביל כמות גדולה של חומר מהמפעל אל הבית ועדיין לשמור על מחיר סביר של עלות  .

בנוסף , כאשר אנו בונים חדר נוסף או מבנה על גג הבית בבנייה קלה מאלומיניום , אנחנו לא צריכים לדאוג לחוזק המבנה .

בנייה באלומיניום למראה יוקרתי וחדשני

 

בניית באלומיניום מעניקה למבנה מראה חדשני ומרהיב . ניתן לראות זאת לדוגמא בפרגולות מאלומיניום המספקות מראה מודרני ויוקרתי וכן גם עמידות מאוד בפני גשם וקרני שמש. בשנים האחרונות אנו רואים חידושים בתחום הפרגולות מאלומיניום כמו פרגולות תלויות אשר נתמכות רק ע"י קיר תמיכה חיצוני .

פתרון עיצובי נוסף הוא בניית פרגולות אלומיניום דמוי עץ אשר מספקות את כל היתרונות שבחומר האלומיניום ובאתה נשימה נותנות את המראה האותנטי והטבעי של פרגולות מעץ וזאת באמצעות צבעי עץ מרהיבים לבחירת הלקוח .

שימוש באלומיניום לדלתות כניסה לבניינים ובניינים

גם בתחום הדלתות כניסה לבניינים ומשרדים הפכו דלתות אלומיניום לנפוצות ואטרקטיביות מאוד . לחומר האלומיניום יתרונות רבים על דלתות כניסה מחומרים אחרים הן באפשרויות העיצוביות והן מבחינת האיכות והעמידות של הדלת . דלתות האלומיניום חזקות יותר ולכן כאשר מגיעות רוחות חזקות או מפגעי טבע לכניסת הבניין היתרון שלהם בעמידות בא לידי ביטוי בצורה מובהקת .

בנוסף , הדלתות הללו מבריקות יותר ולכן פחות מורגשת עליהם השחיקה עם השנים .

ניתן לצפות בהבדלים העיצוביים בין דלתות כניסה מאלומיניום לדלתות כניסה לבניין אוטומטיות או זכוכית בפאר אנפון דלתות כניסה לבניין על מנת להבין גם את היתרון הויזואלי של השימוש בדלתות אלו .

למה לקנות אצלנו

אנו מציעים פרגולות בעיצוב חדשני משקל נמוך וכושר בידוד תרמי מעולה הפרגולות החדשניות שלנו מאפשרות חדירת אור ללא חדירת שמש גשם או חום. הפרגולות מוצעות מאלומיניום בצבעי RAL וקירוי במבחר גוונים כולל גוונים בולמי חום בטכנולוגיית SolarSmart™ המשפרים את האקלים תחת הפרגולה. פרגולות האלומיניום שאנו מייצרים הן בעלות מערכות קירוי החוסמות UV ועמידות בכל תנאי מזג אוויר מנצלות אור טבעי ובריא וחוסכות באנרגיה ובעליות תאורה וחימום הבית.

עוד פרגולות מאלומיניום


© כל הזכויות שמורות לפרגולייט
SysmartWEB- בנית אתרים