הצללה לגינה - איזו פרגולה או סוכך מתאים להצללה לגינה? - פרגולייט

פרגולות אלומיניום

הצללה לגינה – איזו פרגולה או סוכך מתאים להצללה לגינה?

פתרונות הצללה לגינה של פרגולייט – איזו פרגולה או סוכך מתאים להגנה מפני פגעי מזג האוויר ומשרת מטרות נוספות כמו פרטיות והגנה מגשם.
בסוככים קיימת מגבלה של גדלים קבועים בפרגולות ניתן להתאים את סוג ההצללה לגודל הגינה, המקום בו תותקן הפרגולה והשטח שהיא אמורה להצליל.
במקרה בו המטרה היא הגנה מגשם ונרצה בעתיד סגירת חורף עדיף להעמיד פרגולה על עמודים ובכך לאפשר את הסגירה ביניהם. אם ישנה אפשרות לתלות את הפרגולה על קיר תומך נוכל להימנע מקביעת עמודים ברצפה.
במקרה בו ההצללה הנדרשת היא הצללה לגינה עם אפשרות פתיחה וסגירה ניתן להתקין סוכך זרועות או פרגולה חשמלית.

  • פרגולת אלומיניום דגם Z – פרגולה העשויה מפרופילי אלומיניום מרובעים וקירוי העשוי מפרופיל אלומיניום בצורת Z פרגולות אלומיניום בעלות קירוי העשוי מפרופילי אלומיניום בצורת Z פרגולות בעלות הצללה מקסימלית ובהתאם לחוק הפרגולות. מעל ניתן לחבר חומר פלסטי לקירוי כהגנה מפני גשם.

  • פרגולת אלומיניום דגם דמוי עץ – פרגולות אלומיניום העשויות מהצללה באמצעות פרופילי אלומיניום מלבנים בעוביים שונים היוצרים הצללה נעימה במראה קלאסי. מעל ניתן לחבר חומר פלסטי לקירוי נגד גשם. קירוי צד יכול לשרת מטרה נוספת של פרטיות.

  • פרגולות אלומיניום דגם SmartSol – הפתרון האולטימטיבי להצללה לגינה, מספק הגנה מלאה מגשם וקרני UV ואינפרה אדום ובכך בולם חום. פרגולות אלומיניום בעלות עיצוב חדשני משקל נמוך וכושר בידוד תרמי מעולה הפרגולה החדשנית הזו מאפשרת לשבת בצל מבלי להחשיך את הבית, בעלת צבעים בולמי חום המעבירים אור קר ללא אפקט חממה.

  • סוכך זרועות – לסוככים יש הגבלת גודל – הרוחב והיציאה של הדגמים השונים של סוככי הזרועות משתנים בין דגם לדגם. הרוחב הגדול ביותר הוא רוחב של 700 ס"מ, עומק היציאה הגדול ביותר הוא 350 ס"מ

  • פרגולה חשמלית רפפות – פרגולה תוצרת הארץ העשויה מרפפות אלומיניום נסגרים ונפתחים

למה לקנות אצלנו

אנו מציעים פרגולות בעיצוב חדשני משקל נמוך וכושר בידוד תרמי מעולה הפרגולות החדשניות שלנו מאפשרות חדירת אור ללא חדירת שמש גשם או חום. הפרגולות מוצעות מאלומיניום בצבעי RAL וקירוי במבחר גוונים כולל גוונים בולמי חום בטכנולוגיית SolarSmart™ המשפרים את האקלים תחת הפרגולה. פרגולות האלומיניום שאנו מייצרים הן בעלות מערכות קירוי החוסמות UV ועמידות בכל תנאי מזג אוויר מנצלות אור טבעי ובריא וחוסכות באנרגיה ובעליות תאורה וחימום הבית.

עוד פרגולות מאלומיניום


© כל הזכויות שמורות לפרגולייט
SysmartWEB- בנית אתרים